myvillaturkey.com'u seçerek elde ettiğiniz fırsatları kullanma zamanı.

18 yılı aşkın bir süredir sektörde olmanın verdiği tecrübe ile sizleri Türkiye'de profesyonel ve güler yüzlü bir şekilde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Türk kültürünü deneyimlemenizi ve hayalinizdeki eve yaklaşan her adımda kendinizi güvende ve rahat hissetmenizi sağlıyoruz.

Keşif gezisi neleri içerir?

Firmamız tarafından verilen hizmetler arasında;

  • Belirttiğiniz tarihlerde uygun uçuşlar (en fazla 2 kişi)
  • Kaliteli otellerde konaklama (çeşitli otel seçenekleri)
  • Havaalanından transferler (geliş ve gidiş)
  • Protföy gezisi, uzmanlarımızdan yardım
  • Banka hesabı açma, vergi sicil numarası vb. ile ilgili yardım

3 günlük (en fazla 5 gün) portföy gezme seyahatinizi varış saatinize göre planlıyoruz.

VARIŞ GÜNÜ

Uçuşunuz muhtemelen sabahın erken saatlerinde veya öğleden sonra geç saatlerde olacaktır. Sizi havaalanında karşılayıp ve otelinize yerleştireceğiz. Size gezi programı hakkında kısa bilgi verip, dinlenebilmeniz için ertesi gün buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

1.GÜN

Rahat bir kahvaltıdan sonra otel lobisinde veya ofisimizde buluşacağız. Portföy uzmanlarımızla satın almayı planladığınız ev ile ilgili kriterleri inceledikten sonra listemizi oluşturup  turumuza başlıyoruz. İlk gününüz olacağından, bu tur aslında nasıl bir ev aradığınızı anlamak için bir tür sosyal gezi olacak. Bu yolculuk sırasında bölgedeki sosyal tesisleri, yakındaki plajları, restoranları ve alışveriş yerlerini görme şansına sahip olacaksınız. En iyi restoranlardan birinde öğle yemeği yiyeceğiz ve bölge hakkındaki düşüncelerinizi paylaşacağız. Turumuza listemizdeki mülkleri ziyaret ederek devam edeceğiz. Bugünün sonunda, nereden bir ev satın aldığınız hakkında bir fikriniz olacak. Turumuz akşamın erken saatlerinde tamamlanacak; Sizi dinlenmek için otelinizde bırakacağız.

2. GÜN

Genellikle, ilk günden sonra, müşterilerimiz aradıkları ev ve bölge ile ilgili  net bir görüşe sahip olurlar. İkinci gün, programımızda 5 ila 10 arası gezeceğimiz portföy olacak. Tur esnasında neyi sevdiğiniz veya tercihleriniz hakkındaki yorumlarınızı dinler, buna dayanarak, gezi listemize yeni evler ekler veya bazı evleri eleyerek turumuza devam ederiz.

Günün sonunda deniz kenarında veya geleneksel bir restoranda akşam yemeği yiyeceğiz. Tüm sorularınızın cevaplarını bulmak ve aklınızda soru işareti olmadığından emin olmak isteriz. Bir mülk satın almak hayat yatırımıdır. Buna saygı duyuyoruz. Ziyaret ettiğimiz evlerden en beğendiğiniz 2 evi seçmenizi ve bu evlerin artı ve eksi yönlerini düşünmenizi isteyeceğiz. Ertesi gün buluşmak için sizi otelinize bırakacağız.

3 GÜN

Sabah buluşup son iki seçeneği gözden geçirmek için bu evleri ziyaret ediyoruz. Son kararınızı verdikten sonra ofise dönüyoruz ve sözleşmeyi imzalamak için ev sahibiyle görüşüyoruz ve satın alma işlemini tamamlamak için kapora yatırıyoruz. Tüm maliyetler ve ücretler hakkında bilgi verilecektir, almayı planladığınız mülkü ile ilgili daha sonra hiçbir gizli maliyet çıkmaması garanti altına alınır.

2002 yılından bu yana Türkiye'de yeni bir ev alan insanlara hediye almak firmamızda kabul gören bir gelenektir. Bu nedenle, bir ev hediyesi olarak, satın alma tamamlandıktan sonra uçak biletlerinizi ve 3 gecelik otel konaklama masraflarını ödeyeceğiz.

Bir ev satın alın veya almayın, ne olursa olsun bizim misafirimiz olacaksınız. Tüm havaalanı transferlerinizle ilgileneceğiz ve tüm geziniz sırasında restoranlarda vb. herhangi bir ödeme yapmanıza izin vermeyeceğiz :)

Talep Formu

Satılık ve kiralık gayrimenkullerinizi bize iletebilir veya herhangi istek ve taleplerinizi bize iletebilirsiniz.