myvillaturkey.com SATIŞ SONRASI DESTEK

Gayrimenkulünüzün satın alma işlemi başarı ile tamamlandıktan sonra satış sonrası destek kapsamında, proje takibi, teslimat, taşınma, tadilat, gayrimenkulünüzün periyodik bakımları, belediye abonelikleri ve satın almış olduğunuz gayrimenkulun güvence altına alınması gibi sizi yeni yuvanıza yada yatırımınıza sorunsuz bir şekilde geçiş sağlayacak hizmetler sunuyoruz. Bu hizmetler sayesinde yeni evinize kendi kişisel tarzınızı ve dokunuşunuzu eklemeye başlayabilir, güven içerisinde yeni yaşamınıza adım atabilirsiniz. Bazıları için farklı bir ülkede yada şehirde gayrimenkul sahibi olmak, kendi istekleri doğrultusunda dizayn etmek zorlayıcı olabilir ve çoğu zaman nereden başlamaları gerektiğinden emin olamazlar.

myvillaturkey.com tecrübeli satış sonrası destek ekibimiz, hem konut hem de ticari mülk alımlarınız sonrasında sizlere en uygun hizmeti sunmak için çalışıyor. Basit bir tadilattan, anahtar teslim projelere kadar her konuda yardımcı olabilir, izlenmesi gereken prosedürleri sizin için sorunsuz şekilde çözebiliriz.

 

Emlak satış sonrası tecrübeli ekibimizin asıl hedefi, sizi en uygun fiyatlara, en kaliteli malzemeler ile buluşturup, zevkinize uyacak rahat, şık ve pratik bir alan yaratmaktır. Size yardımcı olmak için yapabileceğimizi düşündüğünüzden daha fazlası olabilir, tek yapmanız gereken myvillaturkey.com tecrübeli satış sonrası destek ekibimiz ile temesa geçmek. Satış sonrasında size sunduğumuz hizmetlerden birkaçını aşağıda ki yazımızda sizin ile paylaşıyoruz.

Abonelik ve Tamirat Hizmetleri

Emlak alımınızın ardından,  hayatınızı kolaylaştıracak genel ihtiyaçlarınız arasında olan elektrik, su, telefon, internet, yıllık belediye aidatları ,doğalgaz gibi abonelik işlemlerinin yapılması uzun ve yorucu işlemlerdir. Evinizde hali hazırda kurulmuş yada kurulum gerektiren klima, buzdolabı, su ısıtıcısı gibi elektrik ve sıhhi tesisat sistemlerinin kontrollerinin yapılması, raporlanması ve bakımının yapılma sürecinin takibi tecrübeli satış sonrası ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Off Plan ve Profesyonel İnşaat Takip Hizmetleri

myvillaturkey.com satış sonrası destek ekibimiz, projeniz ne olursa olsun, kaliteden ödün vermeden hayata geçirmek için azami özeni gösterir. Güvenilir ve kaliteli müteahhitlerden oluşan ekibimiz size  Off plan alımlarınızda tam destek verecek, proje yönetiminden, ödemelerinizin takibine, yapılması gereken kontratlara ve alımlarınızda önceden bilmeniz gereken önemli hususlarda yardımcı olacak ve bilgilendireceklerdir. Satın almış olduğunuz off plan emlaklarda ekibimiz sizi ilerleme raporları ve fotoğraflar ile güncel tutacaktır.

Taşınma ve Depolama Hizmetleri

Uzun yıllardır anlaşmalı olarak çalıştığımız güvenilir şirketler sayesinde, taşıma, depolama, mobilyalama ve paketleme gibi özen gerektirebilecek tüm ihtiyaçlarınızı sizin için sorun olmaktan çıkarıyoruz.

Kiralama ve Bakım Hizmetleri

Gayrimenkulünüzü kiraya vermek istemeniz durumunda, temizlik, havuz ve bahçe bakımı, depolama, elektrik ve su faturalarının ödenmesi, kira tahsilatı ve hatta potansiyel kiracı ve alıcılarla ilgilenmekten, kısacası her türlü destek ihtiyacınızda yanınızdayız.

Gayrimekulünüzün kiralanma sürecinin ardından, dış ve iç mekanların görsel kontrolü yapılarak, fotoğraflar talep üzerine e-posta yoluyla tarafınıza gönderilir.

Tüm odaların havalandırılması ve temizlenmesi, (Nevresim, havluların yıkanması ve genel temizlik)

Elektrikli cihazların kontrolü,

Beyaz eşya, mobilya hasar tespit kontrolleri,

Güvenlik kontrolü,

Sezonun başında havuzun doldurulması, günlük havuz temizlik hizmeti (havuz kimyasalları, düzenli kimyasal testlerin yağılması) sezondan sonra havuzun boşaltılması, havuz motorunun ve tüm yardımcı programların bakımı periyodik olarak yapılır.

İhtiyacınız olması durumunda, sizin yada kiracılarınız için havaalanı transferi organize edilir. Araba kiralama hizmetleri verilir. 'Hoşgeldin Paketi' ile (ekmek, tereyağı, peynir, reçel, çay, kahve, şeker, süt, 2 lt. su ve şarap veya bira vb.) evinize vardığınızda, rahatlığınız için hazır bulunur. Kısacası sizin için herşeyin yolunda gitmesi için çalışıyoruz.

Sigorta Danışmanlığı

Tüm dünya aktif olarak sigorta şirketlerinin hizmetlerini kullanıyor. Sağlığınızı, dairenizi veya bir arabanızı sigortalamak oldukça sıradan olmak ile birlikte gereklidir. Karar vermeden önce çeşitli sigorta şirketlerinden teklif almak, en uygun poliçeyi bulmak, sorunların çözümlerinde kolaylık sağlar. Maliyeti, evinizin boyutuna ve değerine göre değişecektir. Ev Sigorta poliçesi, bina içeriğini ve deprem gibi doğal felaketleri teminatını içerecektir. Sizin için en uygun poliçeyi bulmakta uzman arkadaşlarımız yardımcı olcaktır.

Hizmetlerimiz sözleşmelerdeki mürekkep kuruduktan sonra sona ermez. Yani, ister ev taşınıyor olun,  ister ofis olarak bir mülk satın alıyor olun, myvillaturkey.com satış sonrası destek ekibimiz bir sonraki hamlenizi organize etmeniz için size rehberlik etmek adına hazır bekliyor olacaktır.

Bölgenizde bir dizi emlak yönetim şirketi vardır, ancak çok azı emlak yönetiminizi bize emanet etmekle birlikte gelen gönül rahatlığını sunabilir.