Portföy Yönetimi

myvillaturkey.com Ailesi olarak bu işe başladığımız 2002 yılından bu yana, yerli ve yabancı gayrimenkul yatırımcılarının ilgiyle ziyaret ettikleri ve Türkiye’deki gayrimenkul piyasasını en gerçekçi veriler ile takip edebildikleri web sitesi olduğumuz için gururluyuz.  

Yolculuğumuza başladığımız ilk günden, bugüne kadar tek amacımız ilkeli, gerçekçi ve şeffaf politikalar izleyerek bu sektörde kalıcı olmaktı.  Bu amacımız doğrultusunda yolumuzun kesiştiği her alıcı ve satıcı ile güvene dayalı ilişkiler geliştirdik. Yurt içi ve yurt dışında aktif şekilde çalıştık, gayrimenkul portföy çeşitliliğimizde büyük rakamlara ulaştık, acenta ağımızı arttırdık, Türkiyenin bir çok şehrinde birçok gayrimenkul sattık, bunun sonucunda mutlu alıcılar ve satıcılar biriktirdik.

2002 yılından bu yana, bir gayrimenkulün etkili şekilde nasıl pazarlanacağı konusunda engin tecrübeye sahibiz. Bu konuda portföy ağı çeşitliliğinin, yatırımcının ihtiyaclarını iyi anlayıp doğru portföye yönlendirmenin, satış sonrası memnuniyetinin,  doğru portföy fiyatlandırmasının, bununla beraber hem alıcı hemde satıcı memnuniyetinin ne kadar önemli olduğunu iyi biliyoruz.

myvillaturkey.com Türkiye’de büyük çoğunluğu Ege, Akdeniz ve Marmara bölgesinde olmak üzere geniş acenta ağına  ve 15.000 in üzerinde  güncel portföye sahiptir. Bölgeye hakim uzman kadrosu, kısa sürede satışın gerçekleşmesi doğrultusunda bilgi birikimini kullanır, satış süreci boyunca mülk sahibi ile sürekli iletişimde kalır ve süreçle ilgili bilgi aktarır.  

Eğer çok sık gayrimenkul alıp satmıyorsanız bu konuda profesyonel desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz.  Cevabını bilmediğiniz bir çok soru ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Örneğin satılık evinize ne kadar değer biçeceğiniz, piyasada benzer gayrimenkullerin ne kadar ettiği, bölgenizde bir gayrimenkulün ortalama ne kadar sürede satılabildiği,  alıcının güvenilir olup olmadığı gibi. Bu gibi bir çok soruya doğru  cevaplar bulmak oldukça zordur. Gayrimenkulü doğru şekilde pazarlayabilmek tecrübe ve uzmanlık gerektiren bir konudur. Bu konuda myvillaturkey.com sizin için devreye girer, bölgeye hakim satış temsilcisi size bölgede bir konutun hangi fiyatla ne kadar sürede satılabileceği konusunda tavsiyeler verir ve sizi doğru alıcı ile en kısa zamanda buluşturur.

Satışı için myvillaturkey.com 'a emanet ettiğiniz mülkünüz için, bölgeyi tanıyan uzman satış ekibi öncelikle günün şartlarında mülkünüzü doğru şekilde fiyatlandırmaya çalışır ve sizi bu konuda bilgilendirir, sizin onayınız ile birlikte satış sürecini planlar.

Öncelikle, pazarlama sürecini en etkin şekilde kullanabilmek adına gayrimenkulünüzün fotoğraflarını çeker, tüm özelliklerine hakim olur ve bu verileri dijital pazarlama yapabilmek adına bir araya getirir. Daha sonra, birçok alıcı ve satıcının bulunduğu myvillaturkey.com’un zengin portföyü arasında yer almasını sağlar. Firmamızın, etkin şekilde kullandığı diğer sosyal mecralarda da pazarlanması için çalışmalarını sürdürür. myvillaturkey.com’un,  porföyüne giren bir mülkün satışının başarı ile tamamlanması sürecinde kullandığı en etkili yöntem ise, potansiyel alıcıların, satışta olan bir mülk hakkında kişisel olarak bilgilendirilmelerini sağlayan bir mail veri tabanına sahip olmasıdır. Mülkün bilgileri binlerce alıcıya aynı anda mail yoluyla ulaştırılır.

Uzman satış personeli sadece dijital pazarlanayı kullanmaz, myvillaturkey.com’un geniş alıcı portföyü arasından uygun alıcıları seçer, iletişime geçer ve alıcılara yüz yüze sunumlar yapar,  opsiyon konusunda bilgiler aktarır ve pazarlamasını yapar.

myvillaturkey.com portföyünde, bireysel satıcıların sadece tek bir mülküne  yer verebildiği gibi kurumsal inşaat firmalarından gelen çok sayıda gayrimenkulün satışınıda yapabilmektedir. Firmamız bu doğrultuda, İstanbul’da konumlu 1650 dairelik S Towers projesinin satışını kısa sürede tamamlamıştır.  Firmamız, S Towers projesinde büyük çoğunlu yabancı yatırımcılara yapılan satışlar esnasında, gerek yurtdışında düzenlediği gayrimenkul fuarları, gerekse  yurt dışında kurduğu geniş acenta ağı ile toplu konut pazarlamasında engin tecrübe kazanmıştır.  Firmamız bu konuda kazandığı tecrübe ile bugün, büyük çaplı üretim yapan inşaat firmalarına pazarlama ve portföy yönetimi konusunda teorik ve pratik danışmanlık verebilmektedir.

Bu doğrultuda firmamızın portföyüne giren her gayrimenkul, alanında uzman kadromuz tarafından ilgiyle ve disiplinle değerlendirilir. Gayrimenkulün  pazara sunum stratejisi yapılır ve başarı ile yönetilen süreç sonunda gayrimenkulünüz yeni sahibi ile buluşturulur.

Sizde satmak istediğiniz gayrimenkulünüzü bize emanet etmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Merak etmeyin sizde en kısa sürede mutlu bir satıcı olarak ailemize katılacaksınız.