myvillaturkey.com GAYRİMENKUL PAZARLAMA

Ülkemizin önde gelen sektörlerinden biri olan gayrimenkul ve inşaat piyasası gün geçtikçe büyümeye ve her sektörde olduğu gibi değişmeye devam ediyor. Ekonomide ki olumlu ilerleme gerek yurt dışı yatırımcı, gerek yurt içi firmalar için ülkemizi ve istanbul’u cazibe merkezi haline getirmiştir. Hemen hemen hergün yeni bir konut projesi tanıtımı yapılıyor. Yapılan bunca konut projesi için de farklı bir pazarlama stratejisi geliştirmek gerekiyor. Bunun için gelişen teknolojileri, yeni iletişim kanalarını takip edip, bu yönde yol alarak yeni stratejiler geliştirmek gerekiyor. Ayrıca çalışma prensiplerini yenilemeli, çalışanlarını da bilgilendirmeli ve gerekli eğitimleri vermelidir.

Konut pazarlaması ve satışı en ufak detaydan, en tepedeki birime kadar organize edilmesi gereken bir oluşumdur. Gelişen teknolojiye ve değişen rekabet koşullarına, farklı tüketici algısına uyum sağlayamayan şirketler, rekabet piyasasında geri kalıp, devamlılığını sürdürememektedir.

Bizler myvillaturkey.com ailesi olarak, her daim deneyimli kadromuzla sizlere her türlü hizmeti ve desteği vermek için hazır durumdayız.

Gelin myvillaturkey.com ailesi olarak gayrimenkul pazarlaması sırasında nelere dikkat edip öncelik verdiğimizi beraber inceleyelim.

Öncelikle, emlak pazarlaması ilk izlenimde sadece satış görevlisinin işi gibi gözükse de bu doğru olamayan bir kanıdır. Emlak pazarlaması, şirketin en alt biriminden, en üst birimine kadar herkesin payı olan ortak iştir.

Demem o ki, öncelikli olarak pazarlanan gayrimenkulun, ön görülen teslim tarihinde hazır olmasından, fiyat ve ödeme planının projenin bulunduğu konuma uygunluğundan, doğruyu yansıtan reklam kampanyasından, satış ofisinin dizaynına, inşaat alanında uygulanan güvenlik tedbirlerine,  çalışanların yüzünde ki tebessüme kadar satış başlı başına şirketimiz bünyesinde çalışan herkesin ortak görevidir.

Bizler müşterilerimize,  ihtiyaçları doğrultusunda emlak seçeneklerini sunarken, her zaman onların taleplerini en iyi şekilde anlamaya özen gösteririz, çünkü müşteriyi ve talebini ne kadar anlarsan başarılı bir şekilde çözüme ulaşmak o kadar kolay olur.

Gayrimenkul pazarlamasında güven bizim için en önemli unsurların başında geliyor. Uygun emlak arayışında müşterimizin kaygılarını anlıyoruz, bu nedenle müşterimiz ofisimize geldiği andan itibaren her zaman kendisine güven ortamı yaratmak ve en iyi hizmeti vermek şirketimizin önde gelen prensibi olmuştur.

Bize çok basit gelen şeyler müşterimizde kafa karışıklığına neden olabilir o yüzden kendilerini anlayıp ona göre  sunum yapmak, bununla ilgili sadece konuşarak değil, yerinde keşif yapıp, birlikte satış kontratını, projenin teknik şartnamesini ve yönetim planını incelemek gibi müşterimizi bir nebze olsun rahatlatacak görsel materyalleri de sunmaktayız.

Her zaman için en dikkat ettiğimiz şeylerden biri de gayrimenkul pazarlarken sadece dört duvar değil, komple bir yaşam alanı sağladığımızdır.

Ödeme planlarına gelecek olursak şu an piyasada bankalar dışında inşaat firmalarının kendi şirket bünyelerinde yapmış oldukları vade imkanları bulunmakta, buda müşteriler için büyük avantaj sağlamakta ve talep görmektedir. Bu süre genel olarak teslim tarihine bağlantılı olarak ilerleyebildiği gibi 120 aya kadar da devam edebilen vade imkanları da sunmaktadır.

Müşteriler tarafından büyük talep gören bu ödeme şekli gayrimenkul sektöründe uzun yıllar devam edecek gibi duruyor.

Peki ya satış sonrası? Müşteriye satış yaptık, her şey bitti mi? Satış işleminden sonra da her daim müşteri ile iletişim halinde olmak bizim en önem verdiğimiz prensiplerimiz arasındadır. myvillaturkey.com tecrübeli satış sonrası destek ekibimiz, müşterimiz evine yerleştikten sonra da her zaman bize rahatlıkla ulaşabilir, kafasına takılan soruların çözümleri için bize danışabilmektedir. Bu her zaman için bizim işinizi ne kadar ciddiye aldığınızın bir göstergesidir ve böyle olmaya devam edecektir.

Sadece bununla da kalmayıp müşterimize sürekli inşaatın ilerleyişi hakkında bilgilendirme mailleri gönderip her şeyin sorunsuz işlediğinin rahatlığını vermekteyiz.

Satış öncesi ve sonrası da myvillaturkey.com ailesi olarak her zaman yanınızdayız.